CADASTR SE NO UTRABUX. COM E RECEBA SUA CONTA NO FÓRUM ,UTRABUX

Czarter jachtów – ceny

Zaparkowaliśmy w mieście Krka
Nie wyłącznie Chorwacja znana jest ze swoich wspaniałych zabytków, ale co więcej wyjątkowo ślicznej natury. Z nią mieliśmy okazję się spotkać w Parku Narodowym Krka, w którym znajdują się olśniewające wodospady z kaskadami, w tym ten w największym stopniu legendarny, to znaczy Skradinski Buk. Przybycie na miejsce wynajętym jachtem nie zajęło nam zbyt wiele czasu, dlatego że Skradin, który był naszym końcowym punktem tego dnia, jest umiejscowiony opodal Szibenika, wskutek tego nasza wyprawa była wówczas dość powolna i mogliśmy poświęcić czas na oglądanie wybrzeża, opalanie się, wobec tego było wyjątkowo przyjemnie.

W miejscowości Skradin, przy której znajduje się rzeka Krka ze wspomnianymi przecudownymi wodospadami, posiada niewielką marinę, lecz można także zwiedzić rzekę prywatnym jachtem, wyłącznie musi mieć odpowiednio płytkie zanurzenie – maksymalnie do 2 metrów, toteż warto na to zwrócić uwagę, gdy czarteruje się jacht.
Tutaj

Wodospady były cudowne! Jeszcze w żadnym razie wcześniej nie zobaczyliśmy tak spiętrzonej i rwącej wody, a huk był ogłuszający! Zrobiliśmy wtedy co niemiara zdjęć, jako że nie można było oderwać wzroku od zjawiskowej przyrody.

Deixe uma resposta

Show Buttons
Hide Buttons